Baby Body&Bath Oil 100ml

Grahams Natural Baby Eczema Body and Bath Oil bol vyvinutý tak, aby pomáhal hydratovať a chrániť pokožku vášho dieťaťa.

Tento produkt bol špeciálne vyvinutý pre dojčatá a deti a funguje dobre na liečbu stavov, ako je mierny ekzém a kolísková čiapka.

Najlepšie sa používa v spojení s Baby Eczema Cream

€18,40
Dostupnosť: Skladom
Kód: 64
Baby Body&Bath Oil 100ml
baby oilw
Akcia

Podrobný popis

Grahams Natural Baby Eczema Body & Bath Oil je špeciálne navrhnutý pre dojčatá a deti vo veku od 0 do 12 rokov, ktoré trpia kožnými problémami spojenými so začervenaním, zápalom, suchou a citlivou pokožkou. Tento prírodný hydratačný olej prináša jemnej pokožke vášho dieťatka potrebnú úľavu.

Starostlivo vyrobený detský ekzémový telový a kúpeľový olej je obohatený o slnečnicový olej, jojobový olej a avokádový olej. Táto jedinečná zmes poskytuje upokojujúce vlastnosti, ktoré hydratujú pokožku tým, že pomáhajú kontrolovať suchosť, začervenanie a zápal.

Ingredients:

Caprylic/capric triglyceride, Olive oil, Sunflower seed oil, Jojoba oil, Avocado oil, Squalene, Neem leaf oil, D-Alpha Tocopherol, Vitamin E, Bisabolol.

Ako používať:

Existuje niekoľko spôsobov, ako môžete použiť Grahams Natural Baby Eczema Body & Bath Oil. Môžete skúsiť pridať do kúpeľa alebo lokálnu aplikáciu.

Kúpeľ
Odporúčame pridať 1-2 vrchnáky do vlažnej vody do kúpeľa.
Keď vyberiete svoje dieťa z vane, namiesto toho, aby ste utreli olej, osušte pokožku a vmasírujte prebytočný olej späť do pokožky.
Možno budete musieť použiť viac oleja, ak pokožka vyžaduje viac hydratácie.

Lokálna aplikácia
Olej sa môže aplikovať aj priamo na pokožku. Olej môžete naliať priamo do dlane a podľa potreby vmasírovať na pokožku.

Pre dosiahnutie najlepších výsledkov, po použití Baby Eczema Oil, odporúčame aplikovať náš Baby Eczema Cream na červené zapálené oblasti kože.