Baby Eczema Cream 75g

Grahams Natural Baby Eczema Cream je zložený z prírodných hydratačných zložiek, ktoré poskytujú úľavu pre pokožku náchylnú na jemný ekzém.

Obohatené o upokojujúce prísady, ako sú koloidné ovsené vločky, jojobový olej, bambucké maslo a kakaové maslo - používajú sa na zmiernenie svrbenia, sucha a menších podráždení pokožky.

€23,90
Dostupnosť: Skladom
Kód: 61
Baby Eczema Cream 75g
baby cw
Akcia Novinka

Podrobný popis

Hľadáte šetrné riešenie na zmiernenie problémov s pokožkou vášho dieťatka?

Nehľadajte nič iné ako Grahams Natural Baby Eczema Cream, vyvinutý tak, aby poskytoval úľavu pre dojčatá a deti (vo veku 0 až 12 rokov) trpiace červenou, zapálenou, svrbiacou a suchou citlivou pokožkou.

Náš detský krém na ekzém je špeciálne vyrobený z použitia zmesi prirodzene hydratujúcich zložiek, vrátane koloidných ovsených vločiek, jojobového oleja, bambuckého masla a kakaového masla. Tieto jemné zložky harmonicky upokojujú a vyživujú jemnú pokožku a podporujú zdravší a pohodlnejší zážitok pre vaše dieťa.

Používaním nášho detského krému na ekzémy môžete pomôcť pri zvládaní začervenania a zápalu pri zachovaní prirodzeného mikrobiómu pokožky vášho dieťatka. To znamená, že ich pokožka bude nielen vyzerať a cítiť sa lepšie, ale bude tiež lepšie vybavená na obranu proti budúcim vzplanutiam.

V spoločnosti Grahams Natural sme hrdí na náš záväzok prirodzene hydratovať produkty. Náš krém na detský ekzém neobsahuje skryté škodliviny, umelé vône a steroidy, čo z neho robí bezpečnú a jemnú voľbu pre citlivú pokožku vášho dieťatka.

Náš produkt je zdravotnícka pomôcka triedy I, ktorá zaisťuje, že náš krém je dôveryhodnou a spoľahlivou voľbou na zvládnutie miernej pokožky náchylnej na ekzém vášho dieťaťa.

Ingredients:

Aqua, Caprylic Capric Triglyceride, Cetearyl alcohol, Cetearyl glucoside, Cetyl Alcohol, Theobroma Cocoa seed butter, Avena Sativa Oat Kernel Flour, Olea Europaea Fruit Oil, Butyrospermum Parkii Butter, Citric acid, Sclerotium Gum, Allantoin, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Tocopheryl acetate, Bisabolol, Sodium benzoate, Potassium sorbate, Vanilla Oleoresin

Ako používať:

Aplikujte Grahams Natural Baby Eczema Cream tak často, ako je potrebné, aby postihnuté miesto bolo vlhké (2-3 krát denne).
Použite malé množstvo tenké rozotreté po pokožke.

Vždy dodržiavajte pokyny svojho lekára. 
Používajte len podľa pokynov a ak príznaky pretrvávajú, navštívte svojho lekára.