C+Eczema&Dermatitis Cream 50g

Grahams Natural C+ Eczema&Dermatitis Cream  je zložený z hydratačných zložiek, ktorých cieľom je znížiť začervenanie a zápal pokožky. 

Grahams Natural C+ Eczema&Dermatitis Cream má za cieľ upokojiť pokožku a zároveň zmierniť príznaky suchej, podráždenej, svrbivej a popraskanej pokožky poskytnutím vlhkosti a vytvorením ochrannej bariéry.

€19,90
Dostupnosť: Skladom
Kód: 43
C+Eczema&Dermatitis Cream 50g

Podrobný popis

Grahams Natural C+ Eczema&Dermatitis Cream obsahuje jedinečnú zmes prírodných hydratačných a protizápalových  zložiek, vrátane Manuka medu, Calendula a Gotu Kola, známych pre svoje upokojujúce vlastnosti. Tieto zložky spolupracujú a poskytujú maximálnu úľavu od svrbenia, začervenania a zápalu a zabezpečujú klinicky preukázanú hydratáciu až na 6 hodín.

Na rozdiel od mnohých iných krémov na trhu je náš produkt nesteroidný. To znamená, že neobsahuje žiadne kortikosteroidy, ktoré môžu mať dlhodobé vedľajšie účinky.

Jednou z kľúčových výhod Grahams Natural C+ Eczema&Dermatitis Cream je, že je klasifikovaný ako zdravotnícka pomôcka triedy I.

Vhodný pri dermatitíde a na ekzém náchylnej a suchej pokožke.

Ingredients:

Purified Water, Wool Fat, Squalane, Cetostearyl Alcohol, Glyceryl Monostearate, Medium Chain Triglycerides, Isopropyl Myristate, Honey, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Calendula Officinalis Extract, Centella Asiatica Extract, Phenoxethanol, Caprylyl Glycol, Sodium Stearoyl Glutamate, Sorbitol, Hippophae Rhamnoides Fruit Oil, Stearic Acid, Guar Gum, Sodium Pca, Xanthan Gum, D-Alpha-Tocopherol, Ethyl Ascorbic Acid, Lactic Acid.

Ako používať:

Naneste Grahams Natural C+ krém na ekzém tak často, ako je potrebné, aby ste udržali postihnuté miesto vlhké (2-3 krát denne).
Použite malé množstvo, ktoré rozotrite tenko po pokožke.

Dôrazne odporúčame používať v spojení s Grahams Natural Body Bath Oil, olej ochráni a hydratuje vašu pokožku. Telový a kúpeľový olej môžete aplikovať priamo na pokožku alebo do kúpeľa a potom aplikovať krém C+Eczema na hydratovanú pokožku.

Vždy dodržiavajte pokyny svojho lekára.