Grahams Natural Scalp Relief Shampoo 250ml

Grahams Natural Scalp Relief Shampoo je vyvinutý tak, aby upokojil svrbivú pokožku hlavy a znížil jej suchosť. Tento šampón je plný prísad vrátane koloidných ovsených vločiek, niacínamidu, alantoínu, extraktu zo zeleného čaju a piroctone olamínu a jeho cieľom je chrániť a vyživovať pokožku hlavy.

Grahams Natural Scalp Relief Shampoo účinkuje tak, že znižuje nečistoty a nánosy, čistí pokožku hlavy a hydratuje vlasy, aby znížil celkový vzhľad odlupujúcej sa / suchej pokožky hlavy a zároveň zmiernil príznaky s ňou spojené.

Vhodný pre všetky typy vlasov.

€17,90
Dostupnosť: Momentálne nedostupné
Kód: 52
Grahams Natural Scalp Relief Shampoo 250ml

Podrobný popis

Prírodné zložky v našom šampóne na pomoc pokožke hlavy pracujú synergicky, aby poskytli úľavu a podporu vašej pokožke hlavy. Koloidné ovsené vločky upokojujú podráždenie, niacínamid a alantoín pomáhajú pri oprave kožnej bariéry a znižovaní zápalu, zatiaľ čo extrakt zo zeleného čaju poskytuje silnú antioxidačnú ochranu. Piroctone Olamine bojuje proti mikróbom spôsobujúcim lupiny a podporuje zdravšie prostredie pokožky hlavy.

Náš šampón na pomoc pokožke hlavy je starostlivo formulovaný tak, aby bol nesteroidný, vďaka čomu je ideálny pre všetky vekové kategórie a typy pleti. Môžete dôverovať jeho účinnosti bez obáv z potenciálnych vedľajších účinkov spojených s tradičnou liečbou.

Ingredients:

Purified Water, Cocamidopropyl Betaine, Disodium Lauryl Sulfosuccinate, Glycerin, Sodium Cocoyl Isethionate, Dehydroacetic Acid and Benzyl Alcohol, Betaine, Avena Sativa (Oat) Kernel Flour, Niacinamide (Vit B3), Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Mentha Peperita (Peppermint) Oil, Piroctone Olamine, Sodium PCA, Allantoin, Camellia Sinensis Leaf (Green Tea) Extract, Lactic Acid.  

Steroid Free.

Ako používať:

Zahrňte tento šampón do svojej každodennej sprchovacej rutiny. Vmasírujte šampón do vlasov a pokožky hlavy, napente. Dôkladne opláchnite.

Pre dosiahnutie najlepších výsledkov masírujte Scalp Relief Cream do potrebných oblastí.


Na lupiny Ak trpíte lupinami, odporúčame použiť so Scalp Relief Cream


Pre psoriázu pokožky hlavy Ak trpíte psoriázou na pokožke hlavy, odporúčame vám
 použiť so Psoriasis Cream