Grahams Natural Shampoo 250ml

Na rozdiel od mnohých výrobkov zakúpených v obchode, prírodný šampón Grahams neobsahuje sulfáty a drsné prísady, ktoré môžu vysušiť vlasy a pokožku hlavy.

Tento šampón obohatený o hydratačný jojobový olej a kokosový extrakt vyživí a posilní pokožku hlavy a zároveň pracuje na oprave suchých a poškodených vlasov!

Pridaný olivový olej pomôže posilniť vlasy, znížiť krepatenie vlasov a pridať lesk, zatiaľ čo med Manuka dodáva osviežujúcu vôňu na povzbudenie zmyslov.

€14,90
Dostupnosť: Skladom
Kód: 58
Grahams Natural Shampoo 250ml
shampw
Novinka

Podrobný popis

V spoločnosti Grahams Natural chápeme dôležitosť používania prírodných a bezpečných zložiek na vlasy a pokožku hlavy. Náš prírodný šampón neobsahuje umelé vône ani drsné prísady, čo zaisťuje jemný zážitok z čistenia.

Či už máte citlivú pokožku hlavy alebo suché, poškodené alebo normálne vlasy, náš prírodný šampón je navrhnutý tak, aby poskytoval starostlivosť a výživu, ktorú si vaše vlasy zaslúžia. Nechajte sa rozmaznávať luxusným a osviežujúcim zážitkom zo starostlivosti o vlasy.

Zažite a doprajte si výhody našej jedinečnej zmesi rastlinných extraktov, vrátane aloe vera, harmančeka a nechtíka. Tieto zložky spolupracujú na čistení a vyživovaní vlasov a zanechávajú ich svieže, hydratované a poddajné.

Rozlúčte sa s matnými a neživými vlasmi. Náš prírodný šampón revitalizuje vaše vlasy, zvyšuje lesk a podporuje zdravšie vyzerajúce vlasy od korienkov až po končeky. Jemné zloženie rešpektuje prirodzenú rovnováhu pokožky hlavy, znižuje podráždenie a suchosť.

Ingredients:

Water, Sodium Lauroyl Sarcosinate (naturally derived), Caprylyl Capryl Glucoside Glycerin, Hydroxypropyl methylcellulose, Coco-glucoside, Jojoba seed oil, Coconut oil, Olive leaf extract, wheatgerm oil, Tocopheryl Acetate, Olive oil, Chamomile flower extract, Panthenol, Manuka Honey, Potassium Hydroxide, Citric Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Natural Coconut Fragrance 

Ako používať:

Zahrňte tento šampón do svojej každodennej sprchovacej rutiny.

Vmasírujte šampón do vlasov a pokožky hlavy, napente.

Dôkladne opláchnite.

Pokračujte pomocou  Grahams Natural Conditioner