-20%

Pôvodná cena 38,80 €. Ušetríte 20% (7,80 €) 31 €

ks

Ideálna prírodná starostlivosť pre každého, kto trpí psoriázou. Tento set obsahuje Grahams Natural Psoriasis Cream, Grahams Natural Shampoo a Grahams Natural Conditioner. Ušetríte 25% viac

Výrobca: Grahams Natural AlternativesKód produktu: 93GNDoprava a platba

Grahams Natural Psoriasis Cream je zdravotnícka pomôcka na zmiernenie príznakov psoriázy. Táto nesterilná upokojujúca a kondicionačná terapia je vhodná na použitie v spojení s profesionálnym prístupom lekárskeho manažmentu k psoriáze. Účinkuje na hydratáciu pokožky a zmiernenie bežné príznaky psoriázy. Grahams Natural Shampoo zmierňuje a upokojuje suchú a podráždenú pokožku hlavy. Dokonca aj keď netrpí pokožka hlavy, ale trpí pokožka ekzémom alebo psoriázou na tele, odporúča sa použiť tento šampón pretože nedráždi pri oplachovaní. Grahams Natural Conditioner je bohatý na hydratačné kokosové oleje,ktoré pomáhajú vyživovať, posilňovať a opravovať suché a poškodené vlasy.
Spojenie extraktu olivových listov a manuka medu pridáva lesk vlasom a pomáha znižovať kučeravosť. Vlasy sú hlboko hydratované, mäkšie ,zatiaľ čo vôňa kokosu a medu oživuje zmysly. Vynikajúci pre tých, ktorí majú citlivú pokožku hlavy alebo psoriázu na pokožke hlavy.