Psoriasis Cream 75g

Zdravotnícka pomôcka
Grahams Natural Psoriasis Cream je zdravotnícka pomôcka na zmiernenie príznakov psoriázy. Táto nesterilná upokojujúca a kondicionačná terapia je vhodná na použitie v spojení s profesionálnym prístupom lekárskeho manažmentu k psoriáze. Účinkuje na hydratáciu pokožky a zmiernenie bežné príznaky psoriázy.

€19,90
Dostupnosť: Skladom
Kód: 49
Psoriasis Cream 75g
psoriasis cw
Novinka

Podrobný popis

Náš krém na psoriázu je starostlivo formulovaný s prirodzene hydratujúcimi zložkami, ktoré poskytujú úľavu pre pokožku náchylnú na psoriázu. Tento krém zmierňuje súvisiace začervenanie, svrbenie a šupinatenie. Formulácia je vhodná pre všetky vekové kategórie a typy pleti a poskytuje nesteroidnú možnosť miernej liečby psoriázy.

Zmäkčením, upokojením a mazaním povrchu zmierňuje nepohodlie a podporuje odstraňovanie šupín. Okrem toho krém uľahčuje epidermálnu rehydratáciu, pomáha obnoviť rovnováhu vlhkosti pokožky a podporuje zdravšiu kožnú bariéru. Pri pravidelnom používaní môžete zaznamenať zvýšený komfort a zníženie viditeľných znakov psoriázy.

Ako používať

Nanášajte Grahams Natural Psoriasis Cream tak často, ako je potrebné, aby postihnuté oblasti boli zvlhčené (2-3 krát denne). Použite malé množstvo v tenkej vrstve na pokožku. Najlepšie je tenké a pravidelné používanie po celý deň (nie silné a iba občas), pretože zvláčňujúce pôsobenie pomáha pokožke udržiavať jej prirodzenú hydratáciu a funkciu bariéry. Vždy dodržiavajte pokyny od svojho lekára Nie je vhodný pre aplikáciu na veľké alebo otvorené rany.

Kľúčové prírodné zložky

Grahams Natural Psoriasis Cream je vyrobený z prírodných ingrediencií, vrátane Manuka medu, nechtíka, výťažkov kvetu Gotu Kola, jojobového a avokádového oleja.

Ingredients:

Purified Water, Cetostearyl Alcohol, Medium-chain Triglycerides, Castor Oil, Manuka Honey, Glycerin, Urea, Calendula officinalis (Calendula) Flower Extract, Centella asiatica (Gotu Kola) Extract , Sodium hyaluronate, Persea gratissima (Avocado) Oil, Simmondsia chinensis (Jojoba) Seed Oil, Macrogol Cetostearyl Ether / Polyoxyl 20 Cetostearyl Ether, Butyrospermum parkii (Shea) Nut Butter, Phenoxyethanol, Castor Oil, Vitamin E, Carnauba Wax, White Beeswax, Glyceryl Monocaprylate, Lactic Acid, Ethyl Ascorbic Acid.