Rosacea Cream 75g

Grahams Natural Rosacea Cream si kladie za cieľ poskytnúť chladivú úľavu, upokojenie a vytvoriť ochrannú bariéru.

Je určený na normalizáciu vzhľadu, štruktúry a funkčnosti pokožky poskytnutím hydratačného ošetrenia s nízkou dráždivosťou a zvláčňujúcej ochrannej bariéry.

€19,90
Dostupnosť: Skladom
Kód: 67
Rosacea Cream 75g

Podrobný popis

Grahams Natural Rosacea Cream je špeciálne vyvinutý tak, aby poskytoval úľavu tým, ktorí trpia pokožkou náchylnou na rosaceu.

Náš Rosacea Cream je starostlivo vyrobený zo zmesi prirodzene hydratačných zložiek, starostlivo vybraných pre ich upokojujúce vlastnosti. Naše zloženie je navrhnuté tak, aby znižovalo začervenanie, zápal a výskyt viditeľných krvných ciev, čo vám umožní znovu získať kontrolu nad vzhľadom a sebadôverou vašej pokožky.

Čo odlišuje náš krém od ostatných na trhu, je jeho nesteroidné zloženie, vďaka čomu je bezpečný a jemný pre všetky vekové kategórie a typy pleti.

Ingredients:

Water Purified, Medium-chain Triglycerides, Cetostearyl Alcohol, Simmondsia chinensis (Jojoba) Seed Oil, Coconut Oil, Macrogol Cetostearyl Ether / Polyoxyl 20 Cetostearyl Ether, Tocopherol, Gluconolactone, Niacinamide, Taurine, Phenoxyethanol, Glyceryl Monocaprylate, Ethyl Ascorbic Acid, Retinyl Palmitate, Lactic Acid.

Ako používať:

Grahams Natural Rosacea Cream môže byť použitý nasledujúcimi spôsobmi:

Studený krém

Vložte krém do chladničky, aby vychladol, potom naneste na pokožku postihnutú rosaceou, opláchnite vlažnou vodou a osušte mäkkou utierkou. Pokračujte obvyklým režimom starostlivosti o pleť. Môže byť použitý vo dne iv noci a môže byť uchovávaný v chladničke, takže produkt zostáva chladný na pokožke.

Rutinné použitie
Môže sa používať ako čistiaci prostriedok (zmývateľný) a ako upokojujúci (nezmývateľný) ošetrovací krém.
Pre dosiahnutie najlepších výsledkov aplikujte veľkoryso na oblasti postihnuté a náchylné na rosaceu najmenej 2x denne.

Ak príznaky pretrvávajú, poraďte sa so svojím lekárom.
Vždy dodržiavajte pokyny svojho lekára