Bronislava, Nitra

Mojim problémom, je rýchlejšia tvorba kožných vlasových buniek, čo spôsobuje žlté zhluky vo vlasovej časti. Zhluky spósobujú svrbenie a pri odlupovaní zhlukov dochádza k strate vlasov. Trápi ma to asi 4 roky. Použila som viacero produktov, no výsledky nesplnili moje očakávanie. Vlasy som mala matné bez lesku a veľmi suché a pokožka naďalej bola svrbivá.
Až použitím produktov Grahams Natural šampónu a kondicionéru sa moje problémy zmiernili a zhluky sa prestali vytvárať. Po použití obidvoch produktov aj šampónu aj kondicionéru sú aj vlasy lesklé bez vysušenia. A svrbivosť pokožky sa zmiernila. Som rada že som našla niečo čo pre moje problémy s vlasovou pokožkou rieši a nie iba potláča.

Jana , vek 52 rokov ,Nitra

Po dlhom skúšaní rozličných výrobkov a používaní antibiotík, som skúsila krém Rosaceu . Bola som veľmi prekvapená, pretože som nedúfala, že prejavy rosacei na nose sa mi značne zlepšia už za dva týždne. Ložisko bolo menej vystúpené na povrch, zdureniny sa zmenšili, rovnako aj začervenanie nosa. A prestalo aj mokvanie. Veľmi sa teším .

Mária, Martin / vek 55 rokov /

Psoriázu mám na lakťoch, po natretí Grahams Psoriasis cream mi ložiská nesčervenajú a vyzerá to tak, že ustupujú aj šupinky. Krém používam po kúpaní 1 krát denne a stav sa zlepšuj , ale musím krém používať asi dlhšie, uvidím. Vyskúšala som už všetko možné čo existuje na trhu. Páči sa mi, že krém je bez zápachu, dobre premastí pokožku, vstrebe sa do nej a nezanechá mastné oblečenie.

Katka, vek 42 rokov, Mošovce

Psoriázu mám už 25 rokov vyskúšala som už všetko možné, som aj na biologickej liečbe čo už je ozaj pre ťažkých psoriatikov. No aj tak mám prejavy na pokožke . Skúsila som Psoriasis krém na psoriázu. Počas pôsobenia to najskôr štípalo, keďže som ložiská mala rozškrabané, no po pár minútach sa pokožka stabilizovala a bolo to v pohode. Po 1,5 týždni nastalo zblednutie mojich starých ložísk, pokožka bola menej šupinatá. Neverila som vlastným očiam… Pači sa mi konzistencia krému, dobre sa vstrebáva. Dokonca som skúsila pokus, že čo to spraví keď preruším mastenie Keď som na chvíľu vysadila Psoriasis crem , ložiská sa mi opäť začervenali, takže som si len potvrdila, že zlepšenie nastalo vplyvom krému. Takže pokračujem ďalej v aplikácii.

Matka Lucia z Martina / dieťa Saška 4,5 roka /

Naša dcérka je atopický ekzematik. Už od narodenia sa jej robia červené ložiská v zhyboch na rukách a nožičkách a tiež pod krkom. Reaguje aj na vodu pri kúpaní. Stále plače že ju všetko svrbí. Začali sme používať striedavo Grahams natural baby na ekzém pre deti s olejčekom /body / na noc a cez deň baby ekzém krém pre deti. Po dvoch týždňoch sa jej stav začal konečne zlepšovať. Pokožku má menej červenú, malá spokojnejšie spáva, nemá tak napnutú kožu ako pred tým, pokožka je vláčnejšia a pružnejšia. Veľmi sa tešíme .

Matka Zuzana z Martina / dcérka Vierka ,vek 1,5 roka /

Moja dcérka má od narodenia atopický ekzém. Pod krkom a na ručičkách máva veľmi silné začervenanie a veľmi ju to svrbí. Skúšali sme už všetko možné. Nič nezaberalo. Tak na odporúčanie združenia pre pacientov s chronickými ochoreniami Bodkáčik, kde sme hľadali pomoc nám poradili nový výrobok . Vyskúšali sme sadu Grahams natural baby pre deti na ekzém, ktorá nám pomohla. Nášmu drobcovi sa konečne uľavilo, behom 3 – 4 dní sa ekzém veľmi zlepšil…Miesta boli menej červené, taktiež menej suché, prestala sa budiť zo spánku, prejavy pri kúpaní ako začervenanie už neboli také výrazné, pokožka našej dcérky bola viditeľne zlepšená. Ja sama som atopička a vyskúšala som Grahams C plus cream na ekzém a stav sa výrazne zlepšil aj mne.

Viac skúseností na https://www.grahamsnatural.sk/vsetky-recenzie/